USD $  EUR €  GBP £  CNY ¥  JPY 円  AUD $  RUB ₽  CZK
 
Úvod >  Ochrana soukromí

Ochrana soukromí


Zabýváme se ochranou soukromí našich zákazníků. Buďte ujištěni, že veškeré informace o zákaznících nebudou zveřejněny žádné třetí straně, s výjimkou těch, kteří splní dodávku nebo jakýkoli nezbytnýprocespro kontrolu objednávky neboplatby.   Zadáním objednávky u nás souhlasíte, že shromažďujeme apoužíváme osobní údaje o vás, jak je uvedeno níže, v souladu s tímtoprohlášením o zásadách. Veškeré změnyprovedené v těchtopodmínkách budou zveřejněny zde, abyste byli vždy informováni o shromažďování apoužívání vašich osobních údajů.

Secure Socket Layer (SSL) pro bezpečné zpracování transakcí online kreditními kartami. Vašeplatební údaje jsou zašifrovány a nemohou býtpřečteny,protože sepohybujípřes internet. Číslaplatebních karet nejsou v našich internetových stránkách v čistém textu.


Sběr apoužití osobních údajů

Budeme shromažďovat informace o odeslání objednávky, včetně vašeho jména, adresy, telefonního čísla, e-mailové adresy a všeho jiného, ​​copotřebujete. To je nezbytné, abychom mohli zpracovat objednávku.

Apotépoužijeme vaši e-mailovou adresu k odeslání informací o sledovánípo odeslání.  

A co víc, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonem,pokud se vyskytnoupotíže splněním objednávky.

Konečně můžeme občas zaslat e-mail s aktualizací našichpříchozích nebopropagačních akcí,pokud jste někdy učinili objednávku od nás. Odkaz na odhlášení můžete klepnout kdykoli,pokud nechcete, aby se k němu dostal.

(přihlášení můžete zrušitpomocí odkazu z libovolného e-mailového zpravodaje nebo vašehopřihlašovacího nastavenípopřihlášení.)

 


Třetí strany
podrobnosti, které námposkytnete, nebudouprodány organizacím třetích stran; Mohou být sdílenypouze za účelem zpracování vybrané objednávky, jak je uvedeno výše. Naše stránky mohou obsahovat odkazy na a od jiných webových stránek, inzerentů a třetích stran.při sledování těchto odkazů je nutné také zásady ochrany osobních údajůpro vlastní webové stránky zobrazit, neboť tyto zásady nezodpovíme.


Nepřesnosti a opravy
Usilujeme o to, aby vaše osobní údaje bylypřesné a aktuální.pokud se dozvíte o chybách nebo nepřesnostech, kontaktujte násprostřednictvím e-mailu: serviceonline.linda@gmail.com

Copyright © 2021 Reebok boty a dc boty .All Rights Reserved.Powered by www.rcgang.cz